מי נותן הלוואות למוגבלים?

הלוואה למוגבלי חשבון בבנק? לאחר תקופה ארוכה בה בדיעבד הבנתם כי ביצעתם כמה מהלכים פיננסיים שגויים, גיליתם שחשבון הבנק שלכם הוגבל בבנק וכעת אינכם מסוגלים לנהל את ההוצאות השוטפות שיש לכם. מצב כזה מציב אתכם בבעיה כי מצד אחד אתם חייבים להמשיך ולהתנהל בצורה יומיומית שוטפת כמו קניות בסופר, תשלומי חשבונות ומיסים, תשלומי שכ"ד / משכנתא ועוד הוצאות נוספות – אך מצד שני הבנק מסרב לאפשר לכם להמשיך למשוך כספים מחשבונכם כתוצאה מחריגה גבוהה מתקרת האשראי הקבועה לכם בחשבון.

למרות המצב המורכב אליו נקלעתם, תשמחו לדעת כי קיימים פתרונות פיננסים מועילים גם עבור אנשים שחשבון הבנק שלהם הוגבל בצורה מלאה. מעוניינים לדעת מי נותן הלוואות למוגבלים וכיצד תוכלו להיחלץ מתסבוכת זו? נרחיב על כך במאמר הבא.

מי נותן הלוואות למוגבלים?
הלוואות למוגבלים

מהו חשבון בנק מוגבל?

לקוח בנק שנמצא במעמד של חשבון בנק מוגבל הינו אדם שאינו מסוגל לנהל את חשבון הבנק שלו בצורה רגילה, כך שאין באפשרותו למשוך כספים מהחשבון, להזמין או לרשום צ'קים, לקבל הלוואה כספית וכל פעולה אחרת שמאפשרת לו לקבל כספים לידיו. בנוסף להשלכות אלו, לקוח עם חשבון בנק מוגבל אינו יכול גם לפתוח חשבון בנק בבנק אחר, או לבקש הלוואות מול גופי אשראי חיצוניים.

הגבלות אלו מציבות בפני הלקוח המוגבל בעיות פיננסיות מהותיות, כך שבמקביל ליתרת ההוצאות הכספיות השוטפות שיש לו הוא עשוי להיקלע לתסבוכת כלכלית קשה ומורכבת אף יותר. לכן במצבים כאלו קיימת אפשרות לקבל סיוע כספי מגופים פיננסיים המאפשרים פתרונות אשראי גם לאנשים עם חשבון מוגבל בבנק.  

מהן הלוואות למוגבלים בבנקים?

הלוואות למוגבלים הן הלוואות כספיות המיועדות ללקוחות בנקים שחשבונם האישי או העסקי הוגבל, ואין באפשרותם לקבל הלוואה או אשראי כספי כדי להמשיך ולנהל תזרים מזומנים שוטף. כיוון שהבנק בו הלקוח מנהל את חשבונו חסם את הגישה אליו, אין באפשרותו של בעל החשבון המוגבל לבקש הלוואה מהבנק כדי לגשר על הפערים הפיננסיים והחובות אותם צבר בחשבונו.

משום כך הלוואות למוגבלי חשבון בבנק, מעניקות את האפשרות לקבלת אשראי כספי למרות הגבלת החשבון בבנק, וכך לאפשר ללקוח להיחלץ מהמצב הכלכלי אליו נקלע ולחזור לתלם בצורה מפוקחת ואחראית יותר.

מי נותן הלוואות למוגבלים?

כיוון שהבנק בו חשבון הבנק של הלקוח מתנהל הגביל את פעולותיו הפיננסיות, ישנם גופים פיננסיים חוץ בנקאיים המאפשרים ללקוחות עם חשבונות מוגבלים לקבל הלוואה או אשראי כספי על פי הצורך הכלכלי שלהם. מדובר לרוב על גופים שאינם בנקים כמו חברות אשראי, חברות ביטוח וכן חברות פיננסיות אחרות.

איך לבחור מסלולי הלוואה למוגבלים?

למרות ההקלה כי ישנו גוף פיננסי שמוכן לתת הלוואה כספית למרות ההגבלה של חשבון הבנק, חשוב לא למהר וחתום על ההלוואה הראשונה שמוצעת. יש לוודא את תנאי ההלוואה וגובה ההחזר, ולהתאים זאת לצרכים הכלכליים ולאפשרות להתאוששות פיננסית מיטבית שתאפשר למנוע מצבים כאלו גם בעתיד.

כתיבת תגובה