הלוואות בהוראת קבע למוגבלים בבנק בהחזר נמוך

לגלות שחשבון הבנק שלך מוגבל הוא עניין לא נעים כלל וכלל, שלא לדבר על חוסר הנוחות והאפשרות להמשיך ולהתנהל מבחינה פיננסית שוטפת לצרכים מהותיים כמו קניות מהסופר, תשלום חשבונות, שימוש בכרטיסי אשראי ו/או צ'קים וכו'. למרות שמדובר על נושא מורכב ולא פשוט, קיימים פתרונות פיננסיים יעילים שיאפשרו גם ללקוחות מוגבלים בבנק לצאת מהתסבוכת הכלכלית אליה נכנסו – ולקבל את ההזדמנות להתייצב מבחינה פיננסית, להבריא את חשבונם ולהמשיך להתנהל מבחינת תקציב כספי ריאלי ומותאם ליכולותיהם הכלכליות.

הלוואות בהוראת קבע למוגבלים בבנק בהחזר נמוך

חשבון בנק מוגבל – מה ההשלכות בכך?

כשאדם מוגדר בבנק כלקוח שחשבון הבנק שהוא הוגבל, המשמעות בכך היא שהוא איננו יכול להמשיך ולמשוך כספים מחשבונו כיוון שקיימת בו חריגה כספית מהותית. לרוב מצב זה מתרחש כאשר סך ההוצאות עולה על סך ההכנסות של הלקוח, דבר היוצר חריגה כספית בחשבון העו"ש וחוסר אפשרות להמשיך ולשלם על דברים שהלקוח רוצה לרכוש. 

כתוצאה מכך הבנק מגביל את הפעולות שהלקוח יכול לבצע בחשבון, כך שהוא אינו יכול לרשום צ'קים, לשלם בכרטיס אשראי, למשוך כספים וכן גם לקבל אישור מהבנק ללקיחת הלוואה לצורך קבלת כסף "נזיל" והבראת החשבון.

כיצד ניתן להשיג הלוואה בהוראת קבע למוגבלים בבנק?

במקרה שחשבון הבנק מוגבל, הלקוח נתקל בבעיה כלכלית גדולה – מצד אחד הוא מעוניין לצאת מהתסבוכת אליה נכנס באמצעות קבלת הלוואה למוגבלים, אך מצד שני הבנק מסרב לתת לו הלוואה כתוצאה מהגבלת חשבונו. במקרים כאלו לקוחות מוגבלים יוכלו להשיג הלוואות בהוראת קבע למוגבלים בבנק בהחזר נמוך, כאשר הלוואות אלו יוצאו מגופים פיננסיים חוץ בנקאיים שאינם כפופים לבנק המסחרי בו הלקוח מנהל את חשבונו השוטף והמוגבל.

מה היתרונות של הלוואה בהוראת קבע למוגבלים בבנק בהחזר נמוך?

כאשר הבנק מסרב לאשר הלוואה ללקוח שחשבון הבנק שלו מוגבל, גופים חוץ בנקאיים שיאשרו לו הלוואה בהוראת קבע יוכלו לסייע לאותו לקוח לצאת מהבעיה הכלכלית אליה נכנס, ולהצליח לעמוד בכל ההתחייבויות הפיננסיות שעומדות בפניו כדי להימנע מתסבוכת גדולה ומורכבת יותר. הלוואות בהוראת קבע למוגבלים בבנק בהחזר נמוך יאפשרו לנהל בצורה יעילה את ההוצאות השוטפות, ולקבל תשקיף מדויק ויעיל לסך ההתחייבויות הפיננסיות העומדות לפניהם כדי לכסות את ההלוואה שקיבלו, במקביל לתשלום וכיסוי הוצאות שוטפות נוספות שהתחייבו אליהם.

למה כדאי להיעזר ביועץ פיננסי מקצועי?

ברוב המקרים חשבון בנק מוגבל מעיד על התנהלות פיננסית לא נכונה במשך תקופה ארוכה, ולכן כאשר מקבלים הלוואה בהוראת קבע למוגבלים בבנק בהחזר נמוך דרך גופים חוץ בנקאיים, זוהי ההזדמנות האידיאלית לחזור למוטב מבחינה כלכלית ולהמשיך להתנהל על פי גובה ההכנסות וההוצאות השוטפות. באמצעות יועץ פיננסי מקצועי ניתן למצוא את מסלולי ההלוואה הטובים והמותאמים ביותר לכל לקוח מוגבל בבנק, ולהבין כיצד ניתן להתחיל להתנהל בצורה פיננסית טובה יותר.

כתיבת תגובה