הלוואות למוגבלים

בכל חודש אתם עובדים קשה במשמרות ערב מאוחרות או בוקר מוקדמות, אך בסופו של דבר ההוצאות עולות על ההכנסות בסופו של כל חודש – דבר המעמיד אתכם בחריגה מתמשכת בחשבון הבנק שבבעלותכם, עד למצב בו הבנק מחליט להגביל את חשבונכם. לרוב במקרים כאלו ניתן לפתור את הדאגה הכלכלית באמצעות קבלת הלוואה כספית חד פעמית שתעניק מרחב נשימה ואפשרות להתייצב מבחינה פיננסית.

הבעיה מתחילה למעשה בסירוב הבנק למתן הלוואה חד פעמית גם לצורך הבראה כלכלית, משום שחשבון הבנק הפך להיות מוגבל ולכן אינו מאפשר לקיחת הלוואה לתקופת זמן של שנה ואף יותר. במקרה זה קיימת אפשרות של הלוואות למוגבלים, עליה נעסוק במאמר הנוכחי.

מהי המשמעות של חשבון בנק מוגבל?

בנק המחליט להגביל את חשבון הבנק לוקח למעשה את היכולת של בעל החשבון לבצע פעולות שונות בחשבונו כמו רישום צ'קים, משיכת יתר, ביצוע רכישות באמצעות כרטיס האשראי ועוד פעולות פיננסיות נוספות הקשורות להוצאת כספים מחשבונו של בעל החשבון. כתוצאה מכך, בעל חשבון בנק מוגבל אינו יכול לקבל הלוואה כספית מהבנק בכל סכום שיהיה – עניין בעייתי במיוחד עבור אנשים הזקוקים לסכומי כסף דחופים שידם אינה משגת.

על אף המורכבות הכלכלית בכך, יש לדעת כי קיים פתרון לבעיה זו שאיננו מחייב התערבות של הבנק בו קיים חשבון הבנק. בדרך הזו בעלי חשבונות מוגבלים יוכלו להסתייע עם הלוואות ייעודיות להם, וכך להצליח להתנהל בצורה כלכלית נכונה.

הלוואה למוגבלים
הלוואות רק למוגבלים

הלוואות למוגבלים – כיצד זה אפשרי?

כאמור, הלוואות למוגבלים מאפשרות ללקוחות בנקים שחשבונם מוגדר כמוגבל לקבל הלוואה כספית הנחוצה להם מבלי לערב את הבנק בו הם נמצאים. הלוואה כזו נלקחת ממקור חיצוני לבנק, ולכן היא מוכרת בשם הלוואה חוץ בנקאית. כיוון שההלוואה איננה ניתנת מגוף פיננסי המכיר את מבקש ההלוואה, יש להעביר לו את פרטי בקשת ההלוואה כשהיא מגובה במסמכים פיננסיים רלוונטיים כמו תלושי שכר, חסכונות, נכסים וכל אישור אחר שיסייע לאותו גוף פיננסי מלווה לאשר את הבקשה ולהעניק את ההלוואה הדרושה.

מתוך הבנת הצורך בקבלת הלוואה למוגבלים בבנק כזה או אחר, תהליך בחינת ואישור הבקשה להלוואה חוץ בנקאית הוא מהיר ופשוט יחסית בכדי לאפשר ללווה התאוששות יעילה ומהירה מהמשבר הכלכלי שפקד אותו.

מתי כדאי לקחת הלוואה חוץ בנקאית?

על אף הקלות היחסית בפתרון קבלת הלוואה מהירה למוגבלים, יש לזכור כי הלוואה זו היא איננה מתנה ויש לעמוד בתשלומי ההחזרים באופן הנדרש. פתרון זה מיועד רק במקרים בהם חשבון הבנק מוגבל ויש צורך בקבלת סכום כספי שאיננו נגיש עבור בעל החשבון. כדאי לנסות ולהשיג את הכסף ממקורות אחרים כמו מקדמה מהמעסיק או פתיחת חסכונות, ורק במקרים בהם אין ברירה אחרת כדאי לקחת הלוואה חוץ בנקאית המציעה תנאים טובים וריביות נמוכות יחסית.

קראו בהרחבה על הלוואות למסורבי בנקים וכן על הלוואה לכל מטרה

כתיבת תגובה