הלוואה לכל מטרה ללא כרטיס אשראי

הלוואות מעניקות פתרונות פיננסיים מהירים ויעילים עבור כל אדם הזקוק לכסף נזיל ביד, אך לרוב הלוואות אלו ניתנות רק בהתאם לעמידה בקריטריונים שונים המשקפים את המצב הכלכלי של הלווה כמו דפי חשבון עובר ושב, תלושי שכר אחרונים המעידים על הכנסה קבועה ויציבה ויכולת החזר חודשית, ערבים ובטחונות המשמשים כגיבוי עבור הגוף המלווה וכן תנאים נוספים העשויים להקשות על תהליך קבלת ההלוואה, וכך למנוע קבלת פתרון פיננסי זמין ומתאים עבור צרכים כלכליים שונים.

הבשורות הטובות הן כי כיום קיימת אפשרות לקבלת הלוואה לכל מטרה ללא כרטיס אשראי, כך שתהליך הגשת הבקשה ואישור ההלוואה הינו מהיר ונוח יותר ללא הצגת דפי עו"ש, הבאת ערבים וכן ללא ורך בהחזקה של כרטיס אשראי המתנה את קבלת ההלוואה. כיצד ניתן אם כך לקבל הלוואה כזו, מה היתרונות של הלוואה זו ומתי היא מומלצת? נענה על השאלות הללו בהמשך המאמר.

הלוואה לכל מטרה ללא כרטיסי אשראי

מהי הלוואה לכל מטרה?

מדובר על הלוואה המיועדת לכל צורך כלכלי שעולה בהתאם לצרכיו של כל לווה, וללא העמדת תנאים והגבלות למטרה מסוימת עבורה כספי ההלוואה מיועדים. לדוגמה משכנתא ניתנת עבור הצורך ברכישת דירה או נכנס נדל"ן אחר, ולכן אחד מהתנאים לקבלת הלוואת דיור הוא הצגת חוזה רכישת נכס. במקרה של הלוואה לכל מטרה אין צורך בהצגת ע=אסמכתא או אישורים אחרים המעידים על מטרת קבלת ההלוואה, כך הלווה יכול לעשות בכסף כרצונו בין אם מדובר על רכישת רכב חדש, שיפוץ הבית, יציאה לחופשה בחו"ל, עזרה לילדים בלימודים, חתונה או טיול בעולם וכו'.

הלוואה ללא כרטיס אשראי – זה אפשרי?

אנשים המעוניינים לקבל הלוואה לכל מטרה פונים באופן טבעי לבנק שלהם, ועל פי מצבו הפיננסי ויציבותו הכלכלית של כל לקוח הבנק מחליט אם לאשר או לא לאשר את הבקשה להלוואה. עבור לקוחות המחזיקים בחשבון בנק יציב וללא סיכונים הבנק לרוב יאשר את הבקשה להלוואה, אך לא כך המצב אצל לקוחות שחשבון העו"ש שלהם לא יציב או נמצא כל העת במשיכת יתר. לכן במצבים כאלו הפתרון יהיה אצל גופים חוץ בנקאיים המאפשרים מתן הלוואה שאיננה קשורה לבנק, כך שהסיכוי לאישור ההלוואה הוא גבוה יותר.

לרוב התנאי המרכזי לקבלת הלוואה חוץ בנקאית יהיה החזקת כרטיס אשראי, אך כיום ישנה אפשרות גם לקבלת הלוואה לכל מטרה ללא כרטיס אשראי, כך שתשלומי ההחזר יורדים בהוראת קבע דרך חשבון העו"ש של הלווה.   

הלוואה לכל מטרה ללא כרטיס אשראי – האם זה כדאי?

בשונה מהלוואה בנקאית, הלוואה חוץ בנקאית מציבה ללווים אפשרויות טובות יותר לאישור הלוואה לכל מטרה, כך שהיא איננה משפיעה גם על מסגרת האשראי של חשבון הבנק. יש לזכור כי לרוב הלוואה לכל מטרה ללא כרטיס אשראי עשויה לכלול ריביות גבוהות מהממוצע, ולכן מומלץ להיעזר בייעוץ מקצועי של יועץ פיננסי כדי להבין האם מדובר על הלוואה משתלמת וכדאית.

כתיבת תגובה